Dodana: 1 luty 2007 09:01

Zmodyfikowana: 1 luty 2007 09:01

Stal Stalowa Wola - Jagiellonia Białystok 2:2 (0:1)

Trzecia w rozgrywkach Jagiellonia Białystok tylko zremisowała. Od 39. minuty prowadziła 1:0, by w 56. przegrywać już 1:2.

Jagiellonia przeżywała prawdziwą huśtawkę nastrojów w Stalowej Woli. Od 39. minuty prowadziła 1:0, by w 56. przegrywać już 1:2. Punkt dla ekipy Ryszarda Tarasiewicza uratował na 9 minut przed końcem meczu Michał Trzeciakiewicz.

Bramki: Marek Kusiak (47 min.), Przemysław Pałkus (56 min.) - Paweł Sobolewski (39 min.), Michał Trzeciakiewicz (81 min.).
Żółte kartki: Marcin Drabik, Jakub Ławecki - Łukasz Nawotczyński, Marcin Wincel, Michał Trzeciakiewicz, Mateusz Cieluch, Mariusz Dzienis.
Sędzia: Mirosław Górecki (Katowice). Widzów 1 800.

W siedmiu spotkaniach 15. kolejki padło 26 bramek. Sędziowie ukarali piłkarzy 32 żółtymi kartkami, a na trybunach zasiadło ok. 13 tysięcy widzów.